Salatka tunczyk

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych i nie tylko polskich potraw. Można je sprawiać praktycznie z wszelkiego warzywa, powiązanego z pozostałymi w właściwych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic to dziwnego, że nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież istnieje ponad dużą bombą witaminową, konieczną do mieszkania naszego ciała w złotej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy pozyskać w składach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak bardzo dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich błędem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To więc w każdym domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niskie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest urządzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w ściślejsze fragmenty. Doskonałej kondycje rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to system na to, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka chwili. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą dużo chcemy, i włączymy urządzenie, a po kilku chwilach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która śni o tym, by jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a jakiej nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które inwestuje bliski czas, i przekonuje do tego, aby jeść też dobrze surowych, świeżo siekanych warzyw!