Program visual basic module

Program Optima to sieć wielu skojarzonych ze sobą modułów postępujących w oparciu o tą jedną podstawę danych. W relacji od środki danego przedsiębiorstwa moduły można dowolnie łączyć. Program zarabia w tle sieci Microsoft Windows (możliwa praca jednostanowiskowa) również w klasy on-line (Microsoft Internet Explorer 7.0 lub wyższy).

https://neoproduct.eu/fi/perle-bleue-visage-care-moisturise-tehokas-tapa-paasta-eroon-ryppyista-ja-antaa-iholle-parasta-hoitoa/Perle Bleue Visage Care Moisturise Tehokas tapa päästä eroon ryppyistä ja antaa iholle parasta hoitoa

Program Optima pracuje wyłącznie w oparciu o bazę Microsoft SQL Server 2005, 2008 lub 2008 R2 (wersja 2000 nie jest wspierana). W trakcie instalacji należy zaznajomić się z pozostałymi wymaganiami konfiguracji sprzętu internetowego oraz treścią licencji stanowiskowej. System kadrowy przeznaczony jest dla lekkich i średnich przedsiębiorstw. Doskonale współpracuje z różnymi elementami jak fakturowanie, zarządzanie, handel z magazynem. Zezwala na: - ewidencjonowanie pracowników, - rozliczanie wypłat, uwzględniając czas nieobecności, godziny nadliczbowe, - kontrolowanie nieobecności pracownika, dni urlopu, tworzenie kosmetyk do zaksięgowania list pracy, - rozliczanie umów, - rozliczanie nieobecności związanych z urlopem rodzicielskim, wychowawczym, macierzyńskim, urlopami dodatkowymi z urzędu narodzenia dziecka, - podział wypłaty wynagrodzenia na gotówkową i przelewy ze określeniem właściwego konta bankowego, - rozliczanie umów niesionych z cudzoziemcami, - naliczanie i wydruk deklaracji podatkowych, - generowanie dokumentów kadrowych jak umowa o pracę, dodatki do umów, - sporządzanie deklaracji dla PFRON oraz wydruków pomocniczych do DEK-II i DEK-I-0, - archiwizację formularzy kadrowych, - rozliczanie wynagrodzeń pracowników oddelegowanych za granicę. Moduł kadry zaś płace posiada dodatkową funkcję jak obsługa kas zapomogowo-pożyczkowych. Ważna go zintegrować z organizmem Comarch ERP XL, z sposobem Comarch ERP Altum, z aplikacjami mobilnymi: Comarch ERP e-Pracownik oraz Comarch ERP Mobile Flota. Poprawne wprowadzanie oddanych do systemu Optima pozwala na dobrą organizację działu kadr, oraz sekretariatu. Moduł współpracuje z systemem Płatnik, co daje na budowanie rozliczeń z ZUSem.